Automatický online překladač slov (vět)

 
 
 

Automatický online překladač slov (vět)

Jak funguje automatický překladač slov?

Automatický překladač slov pracuje s dvěma databázemi. První je databáze slov a překladů, které návštěvníci už hledali. Druhá se používá v případě, že se dané slovo v této databázi nenachází - využije se GoogleTranslate API (v lidské řeči se použije online překladač slov a vět společnosti Google). Pakliže se dané slovo podaří přeložit, uloží se jeho překlad do první databáze a překlad se zobrazí uživateli. Kromě tohoto všeho je tu skupina dobrovolníků, kteří jednolivé překlady kontrolují, upravují nebo píší ukázkové věty. Bez jejich pomoci by projekt nemohl fungovat. Za to jim patří dík. Momentálně překladač překládá POUZE slova z angličtiny do češtiny.

 

Jak používat automatický překladač vět a textu?

Používání našeho automatického online překladače slov (vět) je naprosto jednodoché. Nabízíme Vám rovnou tři možnosti, jak se dostat: 1) Pomocí vyhledávacího formuláře, 2) Zadáním slova do adresy prohlížeče (url), 3) Procházením naší databáze překladů slov.

Pomocí vyhledávacího formuláře

Vyplňte a odešlete formulář nad tímto textem a náš překladač Vám již správný překlad najde.

Procházením naší databáze překladů slov

Databáze našeho automatického překladače se stále rozšiřuje a vylepšuje. Projděte si jí a najděte překlad slov, o který máte zájem.

Zadáním slova do url

Není nic jednoduššího, než vložit požadovaný překlad do URL adresy. Překladač si bude vědět rady s těmito formáty:

Jednoduše nahraďte {slovo} výrazem, který chcete přeložit. Tzn. například pakliže chci přeložit slovo - unblivable (neuvěřitelný), jediné co musím udělat je do adresy v prohlížeči napsat http://eprekladac.com/preklad/unbelivable.

 
 
 

NAVRCHOLU.cz
TOPlist